Tefeciler Nasıl Çalışır

Tefeciler Nasıl Çalışır İstanbul Com Yakalandı İletişim Antalya Nerede İzmir Ara Bul Para Verir

Bugün ki konumu tefeciler ne yapar nasıl çalışır hakkında olacak. Ülkemizde insanlar bankalardan kredi alamayınca bu tarz faizle borç para veren kişilere yöneliyor. Bunun sonucunda yüksek faizler vermeye razı oluyor. Örneğin 10.000 tl alıyorlar bu kişilerden geri ödemesi 15.000 tl oluyor. 10 ay aylık 1.500 tl ödeyerek borçlarını kapatıyorlar. Eğer sizinde acil nakit sıkıntınız var ise ve bankaya olan borcunuzu toptan kapatmak istiyorsanız sizde bu şahıslarla iletişime geçebilirsiniz.

Peki tefeciye imzalanan senette neler yazar ve size daha fazla borç çıkartabilirler mi öncelikle iyice okumalısınız ve miktarın sağına soluna çizgi çekmelisiniz. Örneğin siz 15 bin’e imza atarsınız onlar sonradan sıfır ekleyip 150 bin yapar sizi 10 kat fazla borçlu çıkartır bunun olmaması için sağına soluna çizgi çekin. Daha sonra kötü durumlara düşebilirsiniz.

Yeni nesil tefeciler artık internette ve sosyal medya’da reklam vererek para verdiklerini duyuruyorlar. Bir çok kişi bu işin tam detaylarını bilmediğini için merak ediyor. Bizde merakları gidermek için internet sitemizde sürekli haberler paylaşıyoruz.

Bunlarla tanışmak için referans gerekir mi? soruları forumlarda paylaşılıyor evet aslında gerekir her önüne gelene verseler sonra geri ödeme alamazlarsa sıkıntı çekerler. Sonuçta onlarda paradan para kazanmak için bu işi yapıyorlar.

Yasal tefeci var mıdır? Paraya ihtiyacı olanlara kredi veriyoruz. Tefeciden borç almak için sitemizi kullanabilirsiniz. Tefeciler bankaların kara listesini nasıl deldi bunları da ilerleyen günlerde açıklayacağız.

Tefeci mağdurları tehditleri tefecinin diğer adı kimdir tefeciden para aldım ödeyemiyorum alan var mı tefeciyi nasıl ihbar edebilirim.

Bir önceki yazımız olan Senetle Borç Para Veren Tefeciler Telefon Numaraları başlıklı makalemizde Borç Para, Senetle Kredi ve Senetle Para hakkında bilgiler verilmektedir.

10 yorum

  1. yasin bayram izmir menemen 24 yaş belediyede personelım bekar aylık gelır 2400 kredı kartı gecıktırmesı araba almak ve borclarımı odeyıp kredı cekmek ıcın on bın tl kadar bın tl kadar aylık odeye bılırım 12 ay vade ıle odeye bılırım donus yaparsanız sevınırım tşk…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*