Senetle Para Verilir

Senetle Para Verilir Nasıl Senet Karşılığı Ankara Borç Nakit Kredi 2018

Türkiye başta olmak üzere gelişmekte olan ülkeler de iş imkanlarını az olması , işe giren kişilerin iş gücü haklarının yeteri kadar verilmemesi , enflasyon rakamlarının fazla olması sebebi ile ülkede maaş dışı paraya ihtiyaç vardır. Özellikle İstanbul, Ankara , İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Samsun, Diyarbakır, Gaziantep, Konya, Mersin, Eskişehir, Şanlı Urfa, Kayseri, Denizli, Erzurum, Çorlu, Gebze , Sakarya, Trabzon, gibi şehirlerde senetle para , acil nakit, Senetle kredi gibi parasal ihtiyaçları çok olan şehirlerdir. Senetle Kredi veren İstanbul da ki yerleri linkimize tıklayarak okuyabilirsiniz.

Dünya da enflasyonu olması geliş ve gelişmekte olan ülkeler de paraya ihtiyaç vardır. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Nijerya, Hollanda , Kıbrıs, Ukrayna, Birleşik Krallık, Fransa , Rusya , İtalya, Gürcistan, Belçika, İsviçre, Hindistan, Brezilya, Azerbaycan, Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri,gibi ülkeler de de paraya ihtiyaç fazladır. Dünya da olan savaşlar, terör, göçler, doğal afetler gibi hayat standartları dışında olan olağan üstü durumlar sebebi ile insanlar paraya ihtiyaç duymaktadır. Senetle Kredi veren yerler ve adreslerini bulabilirsiniz.

Bankalardan borç alamayan, kara listeye düşmüş, ödeme düzensizliği olan kişiler genellikle senetle para aramaktadır. Aslında banka ile daha önce hiç bir alış verişi olmayan kişiler de kredi ve kredi kartı çıkmamaktadır. Kredinin onaylanabilmesi için kişinin gelirinin giderinden fazla olması, süreklilik arz eden maaşlı bir işte çalışıp , ssk sını en az 6 ay yatıyor olması gerekmektedir. Taşınır veya taşınmaz mal varlığını olması da banka da kredi onaylanma sürecini artırmaktadır. Senet karşılığı borç para daha çok Sermaye piyasası kuruluna üye olan şirketlerden alınmalıdır.

Akbank, Anadolu Bank, Alternatif Bank, Burgan Bank, Cıtı Bank, İng Bank, Hsbc Bank, T Bank, Türk Ekonomi Bankası, Türkiye Finans, Yapıkredi Bank, Garanti Bankası, Halk Bank, Odeabank, Ziraat Bankası,QNB Finans Bank, Şeker Bank , Vakıf Bankası,İş Bankası, Tekstil Bank, Bank Melahat, Kuveyt Türk Bankası,  gibi bankalara başvurup kredisi onaylanamayan pek çok kişi banka dışı borçlanmaya gitmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Senetle Para İstanbul başlıklı makalemizde Senetle Borç Para Verenler İstanbul, Senetle Para İstanbul ve Senetle Para Veren İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.

34 yorum

  1. isim mikail soyisim karataş sivas.48.mekanik bant ustasıyım. evli.aylık gelirim 4000 banklarla sorunum yok..borclarım icicn.50000 aylık 1500 oderim.48 ayda oderim. 05394532601

  2. Merhaba İstanbul Esenlerdeyim acil 10000 tl ye ihtiyacım var yarın 12 ye kadar banka haciz işlemi için yardımcı olabilecek kişi yada kurumlar var mı 543 965 86 84 THY de çalışıyorum

  3. adım hakan istanbuldayım 39 yaşındayım bir inşaat sektöründe formen olarak çalışıyorum. kalite kontrolcüyüm.
    evliyim. 3000 tl maaş alıyorum. geciken ödemelerden dolayı bankalarla sorun yasadım. 10000 tl ihtiyacım var. aylık 1500 ile 2000 tl arası bi ödeme yapabilirim. tel.

  4. merhaba ben Devran istanbul bağcılardan borçlarım var bankalardan kredi çekemiyorum bana çok acil 10000 tl lazım aylık 1000 tl olarak ödeme yapabilirim lütfen bu konuda biri bana yardım etsin iletişim no

  5. merhabalarr yarin ıcın cok acil 10.000 tl odemem var yardımcı olursanız sevınırım
    hasan turan , istanbul , 28 yas , evli , 4000 tl, sicilim kötü , borc ödemem ıcın alıyorum , 5 ayda öderim

  6. 0505 079 35 37 bu numara ararsa sizleri yada siz ptt den para yatırın size yardımcı olacam özellikle hafta sonu cuma günleri arıyorlar.Notere para vermemiz lazım gün gün para isterlerse sakın aldanmayın birçok insan bu şekilde aldatıldı.Namusunu bile satıyor adam

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*