Sponsorlu Reklamlar

Senetle Para Veren Yerler

1 yıl önce
1.966 kez görüntülendi

Senetle Para Veren Yerler

 

Senetle Kredi, veren yerler, para , altın, araba , galeriler, bankalar, şirketler, kuyumcular

Covid 19 nedeni ile bir çok firma yarı zamanlı çalışmakta, küçük ve orta boylu esnaf oluşan güvensizlik ortamı nedeni ile zor durma düşmüştür. Bir çok banka esnafa yönelik , ticari ve bireysel kredi vermektedir. Fakat kredi koşullarını sağlayabilenler bankalardan kredi almaktadır. Akbank ve Türk Ekonomi Bankası en uygun krediyi kişinin bütçesine göre vermektedir. Garanti Bankası ise kredi onaylanma sürecini hızlı bir şekilde yapmaktadır. Bankanın kişiye kredi verebilmesi için kişilerin ve kurumların verilme ölçümlerini sağlayabilmesi gerekmektedir. Dünya da meydana gelen salgın hastalıklar Dünyadaki başta Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İngiltere, Almanya , Rusya, Yunanistan, İtalya gibi gibi gelişmiş ülkeleri etkilerken Ülkemizde de Özelikle İstanbul, Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Trabzon, Mersin, Gaziantep, Diyarbakır , Tekirdağ daki bir çok şehirde ekonomik krize neden olmuştur. Pek çok firma yarı zamanlı eleman çalıştırmakta olup yarı zamanlı maaş ödemesi yapmıştır.

Senetle Kredi veren pek çok yer vardır. Merdiven altı ve tefeciler kişilerin tercihi olmamalıdır. İnternet ortamında lütfen banka bilgisi, hesap bilgisi, şifre bilgisi paylaşmayınız. Banka temsilcisi dahi olsa şifrelerinizi ikinci kişilerle paylaşmayınız. Banka dışı kredi veren yasal kurumları örneğin Yaşar Factoring, Koç Finans, Volkswagen Doğuş Finansman, Mercedes Benz Finasman, Garanti Finasman, gibi yasal kurumları araştırarak tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acil Para 2020 başlıklı makalemizde Acil Para Al, Acil Para Bul ve Acil Para Bulma Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Yatagan dedi ki:

    Bana 30 000 tl kredi lazim 24 ay veya 36 ay taksit ofeme rakamlarini gormek istiyorum

  2. Hilal dedi ki:

    Mrb, 50 bin tl nakit para istiyorum. Nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba?

  3. Kilis dedi ki:

    Acil nakit lazım

Başvuru Yap


Yukarı Çık