Senetle Para Veren Tefeciler

Senetle Para Veren Tefeciler 2017 Ankara Antalya Borç Tefeci Senet Karşılığı

İnternet aleminde yaptığımız araştırmalar sonucu bir çok yalan yanlış içerikli sitenin kurulduğu ve insanların farklı şekilde boş konularla bilgilendirildiğini gördük. Bizde ekip olarak harekete geçtik ve en iyi ve doğru haberler ile insanlarımıza faydalı olmak için web sitemizi faaliyete geçirdik. Sizlere derlediğimiz haberleri en hızlı şekilde aktarmaya çalışıyoruz. Son olarak ülkemizin maddi açıdan sıkıntıda olduğunu farkeden uyanıklar hemen insanları dolandırmak için çeşitli tezgahlar kurmuşlar. Biz onların kirli oyunlarını bozmak ve doğru şekilde hizmet almaları için şirketimizi kurmuş bulunmaktayız.

Senetle Para Veren Bankalar

Son dönemde meşhur olan Senetle Para Veren Tefeciler konusu bir çok kişi tarafından araştırılmakta ve öne çıkan isimler bulunmakta. Bunlardan biri Tefeci Cemil İstanbul’da Borç Para Veriyor Hemen Başvur seçeneği ile göze çarpmakta. Bu kişinin İstanbul ilinde insanlara para verdiği iddia ediliyor ama kimse resmini, cismini, telefonunu ve adresini bilmiyor. Bizde araştırdık ve kendisine ulaştık. Sosyal medya’da meşhur olduğunu biliyormuş ve herkesin ona taleplerini gönderdiğini söylüyor. Ama insanların aklındaki soru şu. Biz diyelim ondan para aldık vermezsek bizden geri nasıl tahsil edecek oluyor. Onun da tabiki yöntemleri var. Size senet imzalatıyor ve bunun yasallığı var ödemezseniz elinizden mal varlığınıza haciz koyabiliyor.

Senetle Borç Para Veren Yerler ve Firmalar insanlara Elden 100.000 TL limitli senetle kredi çıkartıyor. Sizde bu kişilerden gidip alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Senetle Para Veren Yerler başlıklı makalemizde Senetle Para Veren Yerler, Senetle Para Veren Yerler Ankara ve Senetle Para Veren Yerler Antalya hakkında bilgiler verilmektedir.

36 yorum

  1. merhaba
    istanbulda yaşıyorum şirket sahibiyim uluslararası büyük bir firmayla yıllık sözleşmem var yatırımlarım sıkıştı kredi alamıyorum acil 25000 tl ye ihtiyacım var 2 senelik ve ya 1 senelik ödeme yapabilirim.

  2. FERDİ GÜNEŞ İZMİRDE YAŞIYORUM 28 YAŞINDYIM EVLYİM AYLIK GELİRİM 2700 TL EVET BANKALARLA SORUNUM VAR AZ AMA UFAK BİR PARA BANKAYA OLAN BORCUM KİRAMI VEREMEDİM BORÇLARI KAPATACAM TEK YERE BORÇLANMAK İSTİYORUM İHTİYACIM 15000 TL

  3. Deniz Culfa 34 yaşındayım evli bir oğlum var ev hanımının mesleğim sitil danışmanlık ama şuan oğlum nedeniyle çalışamıyorum bankalarla hiçbir sorunum yok dört yıl önce tüm ilişkimi kestim sadece mevduat hesabı kullanıyorum ailem ve oğlum için ihtiyacım var onu okula yazdırıp iş hayatına geri dönmek istiyorum 10000 TL aylık 1000 TL gibi ödeme yapabilirim.10 ay vadeli.

  4. efendim adım ekrem yılmaz efendim ben balıkesir erdekte yaşıyorum yaşım 42 evliyim aylık gelirim 2000 tldir inşaat ustasıyım yaklaşık 15 senedir bu sektördeyim düzenli sgk ödeniyor tabi mümkün olursa 36 aylık vade ile ödeyebilirim şu an yaklaşık 15000 tl ye ihtiyacım var ben el borclarım var bu sene cok sıkıştım size kısa özet olarak dolandırıldım efendim bir dolandırıcının tuzagına düştüm bankadan kredi de cekemiyorum kredi puanım düşük diye vermiyorlar birde oglum hasta o yüzden çok ihtiyacım var yardımcı olursanız dünya benim olur teşekür ederim

  5. ekrem yılmaz balıkesir erdek yaşım 42 inşaat ustasıyım evli gelirim2000 tl bankalarla sorunum olmuştur öncedenhastam ve el borclarımdan dolayı daha önce beyan etmiştim 15000 tl 300 tlödeyebilirim 36 vade cepno

  6. İsmim MEHMET KOÇ DENİZLİ de yaşıyorum 21 yaşındayım Girişimciyim Bekarım 3.000 TL gelirim var Bankadan Kırmızı Çizgiliyim İş kuracağım pataya ihtiyacım var 50.000 TL İhtiyacım Var aylık 1.500 ödeyebilirim işler yolunda gidersen en kısa sürede para ödeyebilirim fakat yolunda gitmezse de parayı hızlı bir şekilde 3 yılda öderim

  7. TAKSİTLERİNİ DÜZENLİ ÖDEYECEK,BULUNDUĞU ADRESTE EN AZ 3 YIL İKAMET EDEN GEREKTİĞİNDE TEMİNAT GÖSTEREBİLİECEK MÜSTERİLERİMİZE 12 AY 30 BİN TL YE KADAR %30 KOMİSYONLA ARAÇ .6 AY 7 BİN TL YE KADAR %40 KOMİSYONLA NAKİT İMKANI.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*