Senetle Kredi Ziraat

Senetle Kredi Ziraat Senet Karşılığı Avans Kredisi Başvuru Şartları Nasıl Alınır Veren Bankalar Listesi 2017 Bozuk Sicile Müjde Garanti Aktifbank Kuyumcular Nedir Şirketler Ankarada Borç Para Yerler Nakit

Eskiden kredi kartı yokken alışverişler senetle yapılırdı. Örneğin bir yerden mobilya aldınız 12 taksit yapılır 12 ayrı senede imza atardınız. Ödeme günü gelince paranızı gider elden verir senedinizi alırdınız. Bunlar bankaların yaygınlaşması ve kredi kartlarının çıkmasıyla unutuldu. Çünkü orada imzaya ve söze bağlı iken şimdi sistemsel kart sistemine bağlı. Kredi kartını bankalar çıkarır iş yerleri onlardan paralarını alır. Banka her türlü sizden parayı alır. Çünkü avukatları yolu ile sizden icra yolu sizden tahsil eder.

Son olarak senetle kredi tekrar popüler oldu. Bunun sebebi kredi notu düşüklüğü sebebi ile insanlar bunlara yönelmek zorunda kaldı. Peki başvuru şartları neler diye düşünürseniz aslında basit bankaya gidiyorsunuz senetleri imzalıyorsunuz ve paranızı alıyorsunuz. Acil nakit paraya ihtiyacım var diyorsanız sizde buraya gidip başvuru da bulunabilirsiniz.

Senetle para veren yerler 2017 yılında iyice arttı. Faktöring, Firmalar, Kuyumcular derken bankalarda sonunda bu yöntemi seçmeye başladı. İsterseniz internet şubesine girip başvuru da bulunabilirsiniz. Faizsiz kredi şartları çok basit. Kredi notunuz düşük olmayacak, ödeme sıkıntınız olmayacak, kırmızı kalem yememiş olacaksınız.

Ayrıca sitemizde banka ihtiyaç kredisi başvuru formlarını doldurarak istediğiniz paraya ulaşmak için bir adım atmış olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Senetle Kredi Verenler başlıklı makalemizde Senetle Kredi Verenler, Senetle Kredi Verenler 2017 ve Senetle Kredi Verenler Adana hakkında bilgiler verilmektedir.

7 yorum

  1. Mustafa kelletaş Adıyaman Gölbaşı 38 yaşındayım taşeronda sözleşmeli 1450.00 tl aylık gelirim var icralık durumdayım 20. tl ihtiyacım var borçlarımı tek çatıda ödemek için 36 vade aylık geri ödeme 700.00tl

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*