Sponsorlu Reklamlar

Senetle Kredi Veren Şirketler

4 yıl önce
2.394 kez görüntülendi

Senetle Kredi Veren Şirketler

Senetle Kredi Veren Şirketler Ankara Firmalar Yerler Kurumlar Borç Kuruluşlar İstanbul

Senetle borç veren yerler firmalar elden 100.000 TL limit ile özellikle İstanbul ilinde insanlara komisyon karşılığında kendi bünyesinde kredi çıkaran şirketler çoğaldı. Senetle borç veren şirketler reklamlarını internet üzerinden yaparak ihtiyaç sahibi kişilere ulaşmaktadırlar. Bu kişilerin özelliği bankaların sicili kötü diye kredi vermedikleri kişilere kendi bünyelerinde senet imzalatarak kredi vermeleridir.

Genelde bu kişilere kısaca tefeciler denmektedir. Bazıları da ellerinde senet oluyor ve bunları kırdırmak için faktoring şirketlerine başvuruyorlar. Tam Faktoring, Yaşar Faktoring gibi firmalar en bilinenler arasında. Baktığımız zaman kuyumcularda iş yapamayınca artık insanlara faizle para vermeye başladı. Kimisi kredi kartından çekim yaparak altın satmış gibi gösteriyor nakit para veriyor. Ama 5000 tl karttan çekim yaptıysa elden 4000 tl veriyor geri kalan ellerine kar kalıyor.

Senetle borç para veren firmalar artık çok yaygınlaştı. Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinde sürekli olarak sayfalarının reklamlarını yapıyorlar ve insanlara ulaşıyorlar. Çoğu dolandırıcı olarak insanlardan ön ödeme, dosya masrafı, noter ücreti adı altında paralar istiyor. Bunların hepsi bir gün yakayı ele verecek. Ama mağdur olan insanların şikayetçi olması gerekiyor.

Kimisi de faturalı hatlara nakit imkanı adı altında banka sicili önemli olmaksızın kredi veriyor. 24 ay vade yaparak 3.000 tl ye kadar nakit hizmeti veriyor. Bu özel kredi veren kuruluşlar aslında sahte yerler insanlardan para koparmak için uğraşıyorlar. Size tavsiyemiz böyle yerlere inanmayın ve biraz mantıklı düşünerek hareket edin.

Bir önceki yazımız olan Senetle Kredi Ziraat başlıklı makalemizde Senet Karşılığı Avans Kredisi, Senet Karşılığı Kredi Nasıl Alınır ve Senet Kredisi Ziraat hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. İlyas dedi ki:

  Senetle kıredi almak istiyorum tel 1 ylık 5000 ne vermem grrekiyor geri

 2. yalova dedi ki:

  ercan borozan yalova 27 yaş sigortacı bekar aylık gelir 1500 yaşadım ödemelerim var 10,000 tl ye ihtiyacım var aylık en az 350 tl ödeme yapabilirim 24 ay vade0 tel numaram

 3. İstanbuldan dedi ki:

  İstanbuldayım senetle kredi almak istiyorum. 20bin. Cevabınızı bekliyorum.

 4. silivri dedi ki:

  istanbul bayram
  acıl olarak 50.000 ve uzerı nakıt ıhtıyacım var

 5. ERZURUM dedi ki:

  ABDULBASRİ KAÇUŞ 45.000 TL İHTİYACIM VAR KAMU MEMURUM AYLIK GELİRİM 2.800 ERZURUM

 6. istanbul kartal dedi ki:

  serbest meslek sahibiyim acil 10000 tl ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 7. Konak dedi ki:

  AKIN Alkan
  İzmir
  38
  Emekli
  Evli
  Bankada biraz gecikme oldu
  Maddi sıkıntım acil
  Aylık 400-500 öderim
  10.000-15.000 ihtiyaçım var
  24 ay veya 36 ay

  Teşekkür ederim

Başvuru Yap


Yukarı Çık