SENETLE EVLİLİK KREDİSİ, ACİL NAKİT

Acil Nakit Para , Senetle Kredi Veren Yerler, Evlilik Kredisi, Tüm Türkiye de Senetler Para Veren Yerler, 

İki insanın yıllar sonra karşılaşması, daha sonra sonsuz dek bir beraberliğe evet demesine sayılı günler kala, Beyaz eşya, mobilya, halı , televizyon, tablo, mutfak araçları, perdeler, ısıtıcılar, yatak odası , yemek odası, misafir odası, oturma odası, bilgisayar , telefon, elektrik, su , doğal gaz, televizyon alıcısı , derken masraflar bir hayli artmaktadır. Damat tarafı gelinlik, kız tarafının kuaför giderleri, gelin başı, düğün salonu, düğün yemeği , düğüne gelecek olan kişilerin araç temini, derken bir hayli fazla harcama yeni evlenecek çiftleri beklemektedir. Bu kadar çok parayı nereden bulacaklar ya birikmiş paraları olacak ya da bankalardan kredi alacaklardır.

Yapı Kredi Bankası, Akbank, Türk Ekonomi Bankası, Garanti Bankası yeni evlenecek kişilere özel daha düşük faizle kredi verebilmektedir. Bunlar kampanyalar halinde yayınlanmaktadır. Kiralık kasa hizmetleri düğünden sonra gelin ve damada gerekli olan diğer hizmetlerden biridir. Ancak bu hizmetler belli bedel karşılığında alınmaktadır. Bazı Bankalar İş Bankası, Odeabank, İng Bank , Halk Bankası, Vakıf Bank , Burgan bank zaman zaman evlilik kredisi adı altında yeni evlenecek çiftlere kiralık kasa hizmetlerini belli süreliğine ücretsiz sağlamaktadırlar. Bu dönemleri iyi takip etmek gerekir. Altın toplama günlerinde de altınlarınızı banka da uzman bilir kişi tarafından altınlarınızı bozdurabilirsiniz.

Senetle para veren yerler dışında bankaları ve BDDK onayından geçmiş yerleri tercih etmekte fayda var.

Bir önceki yazımız olan Kredi Başvuru Formu başlıklı makalemizde Kredi Başvuru Formları, Kredi Başvuru Formu ve Kredi Başvuru Formu Örneği hakkında bilgiler verilmektedir.

4 yorum

  1. muhammed yazıcı istanbul büyükcekmece 29 yas özel güvenlik 2100 tl aylıgım var bankalar sorunlu evlenicem onun için para istiyorum 40000 tl ye ihtiyacım var 800 tl ödeyebilirim aylık 65 ay vade ile geri ödeme yapabilirim telefon numaram

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*