Sponsorlu Reklamlar

SENETLE ALTIN

1 yıl önce
1.444 kez görüntülendi

SENETLE ALTIN

Senetle Altın, Satan Yerler, Pendik, İstanbul, Kuyumcular İstanbul, Almak, Veren Kuyumcu, Mecidiyeköy, Bağcılar

21 Yüzyılla girdiğimiz bugünlerde dünya da yaşanan savaşlar, Biyolojik Silahlar, Ekonomiyi olumsuz etkilemektedir. Ekonominin dünya da ki belirsizliği enflasyon riskini artırmaktadır. Paranın değeri giderek değerini kaybetmektedir. Senetle Altın veren şehirler arasında İstanbul ve Ankara gelmektedir.  Türkiye deki İstanbul, Ankara , Bursa , Tekirdağ, Antalya, Amasya , Bingöl, Bilecik, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Mersin, Afyon, Bolu,Van gibi şehirlerde senetle altın veren yerleri araştırmak için kuyumcuların yoğunlaştığı alanlara bakmak gerekir. Genelde çarşı merkezlerinde yer alan kuyumcuları tek tek dolaşarak bunları araştırabiliriz.

Bankalarla Akbank, Türk Ekonomi Bankası, Bonus Garanti Bankası, QNB Finansbank, Deniz Bank, Türkiye Finans Katılım Bankası, İng Bank, Odea Bankla problem yaşamış pek çok kişi bankadan para almamaktadır. Bu yüzden paraya çevrilebilecek taşınabilir , Çeyrek , Cumhuriyet , Burma bilezik, külçe ile Altın gibi pek çok taşınabilir altını almak istemektedir. Altınbaş , Goldstore, Koçak Altın, Atasay gibi kuyumculardan garanti sertifikalı altın almakta fayda vardır.

Senetle Altın almanın püf noktası kuyumcunun güvenilir olmasıdır. İyi araştırılması gerekir. Senetle altın alırken Senetlerin aylık olarak yapılması gerekir. Çünkü tek bir senet yaparsanız hiç bir senedi ödememiş gibi olursunuz. Kredi çekemeyenler altın alması daha faydalı olur. Merdiven altı yerlerden altın , para almak iyi değildir. Güvenilir olan firma ve kuruluşlardan altın ve para almak faydalıdır.

Bir önceki yazımız olan Senetle Para Veren Kuyumcu Adresleri başlıklı makalemizde Borç Para Veren Kuyumcular, Senetle Para Veren Kuyumcu Adresleri ve Senetle Para Veren Kuyumcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Başvuru Yap


Yukarı Çık