Senetle Alışveriş İstanbul

Senetle Alışveriş Yapılan Mağazalar İstanbul Bursa Telefon Taksitli İnternetten Online Sitesi Ev Eşyası Elden Kredi Kartsız İletişim İzmir Ankara Peşinatsız Satanlar Sahibinden Satış Yapan Mutlu Evim, İksAvm, İstanbul Avm, Beko Bayraktar, Çetinler Aş, Evshop, Yön Avm.

Yeni evlenecekler, evini yenileyecekler artık sizlere bir çok mağaza senetle alışveriş yapmanız için imkan sunuyor. Bunlardan bir kaçını yukarıda belirttik. Direkt adreslerine gidip alışverişinizi yapabilirsiniz. Elden taksitlerle senetleri imzalayıp ödeyebilirsiniz. Örneğin mobilya takımı, beyaz eşyalar yada cep telefonu gibi ürünleri bu şekilde alabiliyorsunuz. Ama rakamlar senetle ve vade sayısı yüksek olduğu için daha yukarı da oluyor. Örneğin Evkur’da bu şekilde satışlar yapıyor ama telefon 2,5 ise 4 oluyor yani bunu göze almalısınız.

Senetle alışveriş‘te mağazalar kendilerini sağlama alıyorlar. Ödemezseniz diye senetlere imzanızı alıyorlar. Daha sonra düzenli ödemenizi istiyorlar. Senetlerin her ay belli günü vardır onu geçirmemeniz gerekiyor. Ayrıca insanlar telefonları teknoloji marketlerinden kredi kartına taksit yasağı olduğu için alamıyorlar. Bundan dolayı da gidip böyle yerlerden senetle taksit yaptırıp alıyorlar. Devlet insanlar keyfi yere sürekli model değiştiriyor ve tüketim çılgınlığı oluştu diye böyle bir çözüm buldu. Bu mağazalar genelde İstanbul ve çevresinde bulunuyor ama diğer iller de mevcut. Çetmen mesela son zamanlarda popüler oldu hatta reklamlarında Demet Akalın oynadı. Sizde böyle yerlerden alırsanız daha sağlam olur diye düşünüyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*