Kara Listede Olanlara Kredi

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar 2017 Kartı Çıkartılır Sicili Bozuk Listesi Güncel Avukatlık İcralık Affı Yasası Listedekilere Anında Onaylı Alma Yasal Takipte Listeye İmkanı Tanıyan Olan Kişi Çekebilir mi

Ülkemizde bir çok krediye ihtiyacı olan insan var. Çünkü alınan paralar acil durumlardaki yüksek meblağlara yetmiyor ve araba, ev gibi büyük miktarlar gerektiren alışverişlerde konut kredisi, taşıt kredisi gibi borçlar bankalardan çekilmek isteniyor. Fakat kredi notu düşüklüğü veya direk kırmızı kalem yeme durumlardan dolayı çoğu kişi ihtiyaç kredisi dahi çekemiyor. İşte bizde kara listede olanlara kredi çekebilmeleri için bir kaç yöntem sunuyoruz. Size en uygun olanı deneyip çekebilirsiniz.

İnsanların sicilleri kötü olduğu zaman bankalar müşterilerine kredi vermiyor. Ama yeni açılmış kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar var. Bunlar Odeabank gibi ülkemizde yeni yeni şubelerini açmaya ve büyümeye çalışan bankalar gibi yerler olabiliyor. Peki insanlar neden kara listeye düşüyor. Şöyle ki örneğin bir iş yeri kurmak istiyorlar. Bu iş yerini kurmak için yüksek miktarda ticari kredi çekiyorlar. Fakat iş tutmayıp iflas ettiklerinde aldıkları parayı geri ödeyemedikleri için kara listeye düşüyorlar ve direk sicilleri bozuluyor. Veya kredi kartı borçlarını tavan yaptırıp ödeme zamanı gelince 3 ay üst üste ödeme yapmayan kişilere direk olarak takip başlatılıyor ve onlar mahkeme avukat ile uğraşıyorlar. Ellerinde paraları yoksa evlerindeki eşyalara el konuluyor yani icralık oluyorlar.

Kredi sicili düzeltme de kolay bir işlem değil. 5 yıl boyunca bankalarla sorunsuz çalışırsanız kara listeden çıkabiliyorsunuz. Denizbank’ta kredi verirken fazla şart aramaz burayı da tercih edebilirsiniz. Size daha kolaylıklar sağlarlar ve güler yüzlü davranırlar.

Kara Listedekilere Kredi Veren Bankalar 2017 yılı ile bu şekildedir. Sizde sorunlarınızı bize yazabilir uzman kadromuzdan yanıt alabilirsiniz.

9 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*