Evde Ek İş Ek Gelir İmkanı

Evde Ek İş Ek Gelir İmkanı İlanları Ev Hanımlarına Para Kazandıracak Ek Gelir İmkanları Güncel Ev Kadınlara Part Time İnternetten Yapmak İstiyorum İstanbul İşkur Poşet Katlama 2017 Arayanlar Belediyelerin Firmalar

Günümüz şartlarında ailelerde eğer evde 1 kişi çalışıyorsa ve ev kiraysa geçinmek çok zor bir hal alıyor. Sebebi ise asgari ücretle çalışan bir kişi 1400 tl maaş alsa bunun yarısını 700 tl olarak kiraya verse ve diğer 300 tl ile faturaları ödese kalan 500 tl ile market alışverişi mi yapacak, giyim mi alacak yoksa eğlenceye mi harcayacak? Bir çok şeyden kısarak kıt kanaat geçinmeye çalışacaklar tabi ki. Bir evde çocuk varsa ve eğitim masrafları karşılanması gerekiyorsa o zaman evin annesi eve katkı olsun diye çalışmak isteyecek. Ama çoğu erkek eşinin çalışmasına izin vermiyor evde oturup ev işlerini yapmasını istiyor.

İşte bunu gören firmalar evde oturan kadınlara yani ev hanımlarına evde iş imkanı tanıyor. Ve böylece evden çalışarak ek gelir sağlamış oluyorlar. Aylık 500 ile 1500 tl arası kazanç sağlamak mümkün bu yöntem ile. İş verenler hem maliyeti düşürüyor hemde daha çabuk işlerini yaptırıyorlar. Çünkü verdikleri işleri genelde adet başına veriyorlar. Ve diyorlar ki örneğin adet başı 1 tl vereceğim. Kişi günde 30 tane bitirse aylık kazancı 900 tl oluyor bununla da market ve pazar alışverişlerini rahatlıkla yapabilir kişiler. Siz Ek Gelir Kazanmak için Hemen Başvurun. Büyük kar imkanıyla satış yaparakta para kazanabilirsiniz.

İstenen bilgiler: İsminiz, Soyadınız, Kaç Yaşındasınız, Hangi İldesiniz, İş Yapacak Kaç Kişisiniz, Daha Önce Ne İşlerle Uğraştınız, Elinizin Yatkın Olduğu Şeyler-Yaptığınız Meslekler, Aylık Gelir Beklentiniz bunları detaylıca bize gönderin size uygun işleri gönderelim ve para kazanmaya başlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*