Bankalarda Unutulan Paralar – Para Sorgulama

Bankalarda Unutulan Paralar – Para Sorgulama Nasıl Sorgulanır Son Gün Ne Zaman Bankada Hesap Param Varmı Öğrenilir TC İle Sigortada SGK Geri Alınır

İnsanlar bazı bankalarda hesap açıp içlerine para koyuyorlar. Ve daha sonra unutabiliyorlar. İşte bu durumdan dolayı onlarca bankada kişiler açtıkları hesaplarda kalan paraları unutmuşlar ve devlet yaptığı son düzenlemeyle son 10 yılda unutulan paraları insanlara zaman aşımı olmadan geri vermeye başladı. Sizde belki zamanında bir hesap açmış ve içinde para unutmuş olabilirsiniz bu parayı geri almak için son 15 Haziran 2017 o yüzden acele edin paranız onlarda kalmasın.

Sorgulama yapmak için Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu Zamanaşımı Hesapları Ön Bildirim Sorgulama için tıklayınız Bankacılık Kanunu gereği kişilere tanınan şanslar sona erince paralar Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonuna yani TMSF‘ye ya da Güvence Hesabı‘na devredilecek.

Unutan sayısı 500 bin kişiden fazla yani milletçe unutkan bir milletiz. Sorgulama yapmak için sadece isim soyisim yeterli oluyor. İsimlerin listesi TBB yani Türkiye Bankalar Birliği‘nin sitesinde kaldırıldı. Ya verdiğimiz linkten yada çalıştığınız bankalara giderek sorabilirsiniz.

Sitemiz ayrıca para konusunda size destek olabilir. Belkide unuttuğunuz parayı ararken olumsuz sonuç alabilirsiniz. Çünkü herkes unutmamış olabilir. Kesinlikle sizlere yardımcı olabiliriz. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için diğer haberlerimize göz atabilirsiniz.

Senetleparakredi.com Haber Merkezi

1 yorum

  1. merhaba ben yılmaz konya meramda oturuyorum 28 yaşındayım aylık 2100 tl gelirim var acil 10000 tl ihtiyacım var aylık 750 tl ödeme yaparım 15 ay vade istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*