Acil Banka Dışı Para Bulma

Acil Para, al, bul , ihtiyacı, Kazanmam lazım, bulma yolları , nereden bulabilirim;

Bankalarla problem yaşayan, bankalardan  kredi kredi kartı çıkmamış kişiler, yasal takipte olan , kredi kartı borcunu ödeyemeyeni , konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi gibi borçları olanalar bu yazı tam da size göre , yapmanız gereken yazımız dikkatlice okumak.

Doların giderek değer kazanarak paramızın değerinin sabit kalması, ülke dışı borçlanma, cari açık , üretimin az olması, firmaların vergilerinin fazla olması gibi pek çok nedenden dolayı ülkemizde kişi başına düşen milli gelir giderek azalarak yapılan harcamalar artmaktadır. Bankalara borcu olan kişiler merdiven altı, yasal olmayan kurum ve kişilere asla başvurmamalıdır. Senetle borç veren tefeciler, senetle altın veren , senetle araba , beyaz eşya , telefon veren bir çok yasal kurum vardır. Devletin yetki denetimindeki kurumlarla ilişki içinde olun. İnternet ortamında kesinlikle tanımadığınız kişi ve kurumlara adres , telefon bilgisi, banka bilgisi, hesap bilgisi ,şifre, Kimlik fotokopisi paylaşmayın. Şifrelerinizi banka görevlisi dahil kimse ile paylaşmayın. Diyelim ki paylaştınız hemen değiştiriniz.

Senetle altın veren istanbul, Ankara, İzmir, Bursa , Antalya, Adana, Tekirdağ, Trabzon, Diyarbakır , Gaziantep , Sivas, Şanlıurfa, ordu, Kocaeli, Samsun, gibi büyük şehirlerde altın alarak acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Senetle altın veren kuyumcular hakkında bilgi için linkimize tıklamanız yeterlidir.

Türkiye de en iyi kredi veren yerle bankalardır. Akbank, Yapı Kredi Bankası , Türk Ekonomi bankasıdır.

Bir önceki yazımız olan Anında Para Bulma Yöntemleri başlıklı makalemizde Anında Para Bulmak, Anında Para Kazandıran Oyunlar ve Anında Para Kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

31 yorum

  1. yılmaz bayar istanbul yas 36 meslegim matbaacılık kesim ustasıyım evliyim aylık gelirim 2500 net dir bankalarda kredim vardı onu tekrardan yapılandırdıgın için kredi kullanamıyorum. 10.000 tl ye ihtiyacım var. aylık ortalama 500 -600 tl odeyebilirim.ne kadar faizi var bilmiyorum o nedenle kac ayda öderim bir sey diyemem. mail..

  2. Balikesir 38 yasindayim. Devlet memuruyum. Aile geliri 7.000 tl. Bankalardan kredi kullanamiyorum. Arac alimi icin 15.000 tl. Lazim sonrasinda araci teminat gosterebilirim..12 ay vade aykik 1500 2000 tl oderim

  3. Sezgin ARTAÇ. Kocaeli/ Gebze. Yaş 36. Fabrika işçisi. Evli. 3.200tl gelir. Bankaborçlarını ödemek için. 17.000 tl. Maksimum 1.000 tl aylık ödeyebilirim (vade bu doğrultuda 24/36 arası olabilir.)
    Tel:0507 0999109
    Not:Çalışma saatlerinde telefona bakamadığımdan. Lütfen, sms yada mail gönderin. Dönüş yapacağım.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*